OPTIMA NANO

 

optima1

Обладнання OPTIMA NANO розробила відома на ринку Європи Польська компанія ALEX. Це фірма із швидко зростаючими обсягами виробництва і торгівлі з більш ніж п’ятнадцятирічним досвідом роботи в галузі автомобільного газу. Власний виробничо-технічний парк і науково-дослідний підрозділ ALEX ставить компанію серед передових виробників автомобільного газового обладнання.

Компанія ALEX є лауреатом численних галузевих нагород INPRO,  присуджених в ході ​​міжнародної виставки GasShow. Фірма також була нагороджена багатьома престижними нагородами за динамічний розвиток.

Блок керування ОПТІМА NANO створений на базі 64-бітного процесора, отже він значно швидше аналогів приймає та передає інформацію . Він призначений для автомобілів, як з простими, так  і складними системами уприскування палива. Новаторський блок ОПТІМА NANO чітко регулює дозу газу до умов роботи та навантаження двигуна в повному діапазоні його праці, тим самим зменшуючи споживання газу. Підключення стандартного інтерфейса OBD дає можливість збирати карту корекції OBD. Алгоритм вприску газу, застосований в обладнанні ОПТІМА NANO дає можливість додаткової економії в межах 10 – 15 %.

Комплект ОПТІМА NANO складається із швидкісних форсунок BARRACUDA, редуктора SHARK та відцентрового фільтра ULTRA360.

optima_partners

калькулятор окупності

грн
грн
грн
л
Порахувати
км
грн