4SAVE

Польський виробник високотехнологічних та надійних електронних
блоків керування(ЕБК) в галузі автогазу.
Створили першу в світі 4-циліндрову систему електроніки, яка підтримує роботу із протоколами OBD2/EOBD, на основі 24-контактного роз`єму, зберігаючи при цьому свої ціни на рівні бюджетних аналогів. Іншими словами, це обладнання преміум класу за ціною бюджетних системи без додаткових адаптерів або пристроїв. Всі продукти вироблені згідно жорстких європейських стандартів якості, про що свідчать сертифікати якості.
У виробництві систем 4SAVE використані компоненти, які використовуються для виробництва фабричних автомобільних електронних блоків керування. Блок керування створений на базі 32-розрядного процесора, який використовується на оригінальних автомобільних комп`ютерах. Системи базуються на перевірених компонентах, що використовуються в автомобільній промисловості. В результаті вони безпечні та надійно працюють у важких умовах.
Численні екологічні випробування, в яких системи 4SAVE були піддані екстремальним умовам, підтвердили їх надійність. Крім того, дуже великий акцент робиться на захист від підробки або спроби клонування пристроїв. Завдяки задіяному алгоритму це практично неможливо.

калькулятор окупності

грн
грн
грн
л
Порахувати
км
грн