BRC

Торгова марка BRC Gas Equipment належить компанії Westport, якій, також, належать бренди-виробники газового обладнання для автомобілів Prins, GFI, Zavoli, OMVL та ін. Свою історію фірма почала в 1977 році, і дуже стрімко зайняла провідне місце серед конкурентів. На першому етапі проводився випуск мультиклапанів, потім асортимент продукції постійно розширюється. У вісімдесяті роки минулого століття випускався широкий асортимент комплектуючих для використання газу на автомобілях. Використання інноваційних технологій дозволило в 1991 році почати масові продажі електронної системи управління для карбюраторних двигунів. І через п’ять років з’явилася власна система впорскування скрапленого газу – Sequent.
Система регульованого послідовного упорскування Sequent є найскладнішою сучасною розробкою, інноваційні рішення якої спрощують монтаж і налаштування всіх елементів, що дозволяє отримати чудову якість роботи двигуна. Зараз є можливість переводити автомобілі як на природний газ (пропан), так і на зріджений нафтовий газ (метан). BRC виробляє повний спектр систем, які встановлюються на різні типи автомобілів, починаючи від простих карбюраторних і закінчуючи ексклюзивними новітніми авто категорії Euro VI.
Основою успішної діяльності компанії став стратегічний вибір напрямку діяльності: компанія займається проектуванням та виготовленням всіх деталей, які необхідні для переведення автомобілів на газ. Постійне вдосконалення продукції, розвиток технологій, пошук нових технічних ідей дозволили отримати світове визнання і завоювати авторитет бренду BRC.
BRC Gas Equipment має потужну дилерську мережу з понад 260 представників, які активно працюють майже в усіх країнах світу.

калькулятор окупності

грн
грн
грн
л
Порахувати
км
грн