Prins

Prins VSI – альтернативна паливна система для сучасних транспортних засобів.
Система розподіленого впорскування парової фази газу LPG/CNG – Prins VSI – була розроблена компанією Prins Autogassystemen BV в тісному співробітництві з одним зі світових лідерів в продукції паливних систем автомобілів, електроніки та систем управління ДВЗ – японською компанією Keihin Corporation.
Система Prins VSI безперечно є унікальною на ринку систем ГБО. Цей продукт представлений на світовому ринку з метою можливості роботи навіть із найсучаснішими системами впорскування палива. Характеризується високим рівнем інтеграції з блоком керування системи впорскування автомобіля. Дві системи об’єднані і працюють за принципом «master-slave» (ведучий-ведений).
Перевагою цієї стратегії є те, що коли автомобіль працює на газі, то «лямбда-контроль» («lambda control») і функції OBD не виходять за оригінальні (штатні) параметри, функціонують коректно і контролюються бортовим комп’ютером автомобіля.Тому, коли автомобіль працює на газі, немає необхідності застосовувати електроніку, яка емулює систему OBD (On Board Diagnostic), за винятком сигналів бензинових форсунок.
Спеціально призначене діагностичне програмне забезпечення є унікальним і дозволяє дуже точно провести налаштування системи VSI. Це необхідно для одержання оптимальної ефективності роботи двигуна на газі і, що особливо важливо для екології, для скорочення рівня викидів токсичних газів в атмосферу.
Ключові елементи системи виготовлені у відповідності із європейським стандартом якості. Всі компоненти відповідають найсуворішим європейським нормам та сертифікатами. Всі деталі спеціально спроектовані для використання в системі Prins VSI LPG/CNG.

Кнопка-перемикач може змінювати колір підсвітки.
prins-vsi-2-gbo

калькулятор окупності

грн
грн
грн
л
Порахувати
км
грн